Rugsėjo 21 d., sekmadienis 13:03
Vos išgirdus „socialinis būstas“, ne vieno vaizduotė suskumba piešti septynis vaikus aplink pečių, kuriuos vargiai iš pašalpų bepajėgia išmaitinti bedarbiai tėvai, neretai – ir nevengiantys taurelės kitos. Mano nuomone, tokį stereotipą reikėtų griauti. Ir griauti realiais darbais. Nes socialinis būstas – gali būti vienas iš tvarios ir augančios ekonomikos veiksnių bei išsigelbėjimas dėl migracijos tuštėjančiai mūsų valstybei.
Jau įpusėjo Lietuvos kartingo čempionato vasara – įvyko trys etapai, o lenktynininkai ir sporto aistruoliai laukia jungtinio ketvirto ir penkto etapo lenktynių, kurios vyks visai netrukus, rugpjūčio 16-17 dienomis. Geriausi mūsų šalies kartingo meistrai susikaus kurortiniame Trakų rajone įsikūrusioje puikioje Aukštadvario kartingų trasoje.
Gegužės 29 d. 06:13  Rajono olimpinis festivalis
Rugpjūčio 15 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro parodų salėje atidaryta Christian Narkiewicz-Laine paroda „Imperatoriaus laivynas dega“. Parodą pristatė kultūros centro projektų vadovė Jurgita Gelumbickienė ir pats autorius.
Birželio 15 d. 05:41  Į kaimo turizmo sodybą – paravėti?
Birželio 02 d. 05:20  Kviečiame į darbų saugos seminarus
Vasario 05 d. 13:54  Diktantas vyks vasario 22 dieną
Kraunama...
Populiariausios naujienos